כמה עולה אישורי הגעה לחתונה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כמה עולה אישורי הגעה לחתונהכשאנחנו מסתכלים על כמה עולה אישורי הגעה לחתונה, אנחנו לא רוצים להסתכל על המחיר בלבד אלא גם על סוג החבילה. תוכלו למצוא אישורי הגעה ללא תשלום כלל, ומנגד תוכלו למצוא אישורי הגעה לחתונה בהחל מ-300 ש"ח. הדבר החשוב מהצד שלכם הוא לקבל את התשובה מצד כל האורחים, ותוך כמה שפחות זמן. ככה תוכלו להתחיל בסידורי הושבה ולחסוך בהוצאות שונות במעמד האירוע. 

מהם אישורי הגעה לחתונה?

אישורי הגעה לחתונה הם לא הזמנות לחתונה, רבים נוטים להתבלבל בין שתי האופציות. הזמנות לחתונה נשלחות בדרך כלל כמה חודשים לפני החתונה, ואילו אישורי הגעה לחתונה נשלחים בדרך כלל שבועיים לפני יום החתונה. האישורים נועדו לתת אסמכתא אחרונה לפני סידור ההושבה שכל מוזמן מגיע, וגם לדעת מי לא מגיע. היתרון בסיוע של חברה חיצונית הוא מניעת חוסר הנעימות מצד אורחים שלא יכולים להגיע ובנוסף, לאחר קבלת התשובות תוכלו למיין בצורה נכונה את האורחים לפי מקומות ישיבה, ואף להוזיל עלויות על מנות. 

אישורי הגעה לחתונה – שירות דיגיטלי

אז מהן בעצם האפשרויות שלכם בבחירת שירות אישורי הגעה לחתונה? רגע לפני שאנחנו מדברים על כמה עולה השירות, חשוב להדגיש מהו עשוי לכלול. יש מגוון רחב של חבילות, כאשר מחיר החבילה מושפע משני דברים עיקריים: כמות המוזמנים ושירותים נלווים. המחיר של הפרויקט ברוב המקרים יהיה לפי מוזמן, ניתן למצוא שירותים בסכומים החל מכמה עשרות אגורות למוזמן ועד כשלושה שקלים למוזמן. כאשר מדובר על כמות מוזמנים נמוכה (מתחת ל-100) המחיר יהיה לפי פרויקט ולא פר מוזמן. 

כמו כן, יש שירות חינמי. השירות החינמי כולל הרשמה לאפליקציה או למערכת מטעם חברה כזאת או אחרת. השירות החינמי מטבע הדברים יהיה יותר מצומצם, וכמו כן תהיה יותר טרחה מצידכם. עליכם יהיה להזין את מספרי הטלפון או לקשר את רשימת אנשי הקשר שלכם למערכת, ולאחר מכן בלחיצה תוכלו לשלוח הודעת תפוצה לפי סבבים. היתרון הוא שאתם יכולים לקבל סיכום של כל התשובות ותמיד להישאר מעודכנים על ביטולים ואישורים. עם זאת, השירות החינמי אינו מספק מוקד אנושי – זאת אומרת שאתם תצטרכו ליצור קשר עם כל מי שלא ענה לאישור ההגעה.

מה כוללים אישורי הגעה לחתונה?

כאמור, יש מגוון רחב של מסלולים. השוני בין המסלולים יכול לבוא לידי ביטוי בסוג ההזמנה, תוכלו לבחור בהודעת SMS סטנדרטית או לשלוח בהודעת וואטסאפ אישור הגעה מעוצב. אישורי הגעה כוללים מספר סבבים, כאשר לרוב החברות מציעות בין שלושה סבבים ועד ארבעה סבבים, לאחר מכן ובהתאם למסלול בו בחרתם תקבלו שירות של מוקד אנושי. השירות יכול להיות גם ללא הודעות ורק מוקד אנושי, אך לרוב המחירים יהיו גבוהים יותר. משך זמן ההמתנה בין כל סבב הוא לכל היותר יומיים, מכיוון שאישורי הגעה נשלחים די סמוך למועד החתונה. בנוסף, אישורי הגעה לחתונה יכולים לכלול גם הודעת תודה לכל האורחים שהגיעו, כדי להשאיר עוד טעם טוב מהאירוע המשמח. אישורי ההגעה אינם מכילים רק מלל, אלא גם עיצוב וקישור לוויז בשביל להגיע לאירוע. ולבסוף, חלק מהחבילות כוללות גם תזכורת באותו יום, גם אם קיבלתם אישור.  

כמה עולה אישורי הגעה לחתונה – מחירון

חבילה עד 100 אנשים חבילה עד 250 אנשים חבילה עד 350 אנשים חבילה עד 450 אנשים חבילה מעל 500 מוזמנים
הזמנה דיגיטלית יש יש יש יש יש
סבבי הודעות (SMS או וואטסאפ) 4 4 4 4 4
מוקד אנושי יש יש יש יש יש
תודות בסוף האירוע אין יש יש יש יש
מחיר 200-300 ש"ח 2 ש"ח עד 3 ש"ח 1.50 ש"ח עד 2.50 ש"ח למוזמן 1.20 ש"ח עד 2 ש"ח למוזמן בהתאם לכמות המוזמנים הסופית

איך בוחרים את החברה המתאימה?

אחרי שאנחנו כבר מבינים כמה עולה אישורי הגעה לחתונה, איך אתם יכולים לבחור את החברה המתאימה לכם? היתרון הגדול מצד הלקוח הוא שיש היצע רחב של חברות המציעות שירותים אלו, לכן המחירים תחרותיים. מנגד, איך אתם תדעו לבחור את החברה המתאימה? ברוב המקרים, חברה מקצועית תציג מגוון רחב של שירותים ותיתן לכם מענה כולל. לאישורי הגעה חשיבות גבוהה, ויש לה משפיע עיקרי בסכום אותו תשלמו על האירוע. בחרו חברה עם מוניטין רחב וחיובי, בחרו חברה שיכולה להציע לכם שירותים נלווים כמו עיצוב הזמנות, סידורי הושבה, עמדת דיילות בחתונה ואחרים. 

בנוסף, בדקו שיש לכם דרך התקשרות עם החברה ולא מדובר על אפליקציה ללא מענה אנושי, אלא אם כן בחרתם את המסלול החינמי ואז ההתקשרות לאו דווקא תהיה בולטת. תוכלו לקרוא חוות דעת שונות בנוגע לשירות הניתן, תוכלו לשאול מכרים וכמובן, עיינו באתר החברה ובחנו המלצות מצד לקוחות. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

DEVENT

מארגנים אירוע? התקדמו לעתיד! דרך חדשה להזמין את האורחים ולנהל את האירוע באפס מאמץ. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואמין, שיחסוך לכם המון כסף וישאיר לכם זמן להשקיע בדברים החשובים באמת.

אז מה היה לנו בכתבה:

כמה עולה אישורי הגעה לחתונה
מנהלת אירועים מחזיקה צ'ק ליסט אישורי הגעה

צ'ק ליסט אישורי הגעה – איך מתכננים אירוע מושלם?

ארגון אירוע יכול להיות משימה מרתיעה, עם פרטים רבים לניהול ולהבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה. היבט מכריע אחד בניהול אירועים הוא אישור הגעה וסידורי הישיבה למשתתפים. על ידי ביצוע צ'ק ליסט מקיף, את יכולים למזער לחץ ולהבטיח אירוע מוצלח.

לקריאת המאמר »
אישה מחזיקה ביד הזמנה לאירוע

הזמנה עם אישורי הגעה – הפתרון המושלם לכל אירוע

להזמנה עם אישורי הגעה תפקיד מכריע בהבטחת חוויה נעימה ומאורגנת לאורחי האירוע. הזמנות אלו משמשות כהוכחה לרישום ואישור הגעה ומספקות פרטים חשובים כגון תאריכי אירועים, מקום, וכל ההנחיות הנדרשות. על ידי הצגת הזמנה זו, האורחים יכולים לנווט בקלות באירוע ללא כל בלבול או עיכובים.

לקריאת המאמר »
מארגני אירוע עובדים על אישורי ההגעה לאירוע

אפליקציית אישורי הגעה – הדרך המושלמת לנהל את האירוע הבא

בעולם המהיר של האירועים, הבטחת חווית אירוח נעימה היא חיונית. כדי להשיג זאת, אולמות אירועים ומנהלי אירועים מחפשים ללא הרף פתרונות חדשניים לייעול הפעילות שלהם. פתרון אחד כזה שצובר פופולריות הוא אפליקציית אישורי ההגעה.

לקריאת המאמר »
מארגני אירוע עובדים על סידורי ההושבה לאורחים

מערכת אישורי הגעה לאורחים – המדריך המלא

מערכות אישורי הגעה חוללו מהפכה בדרך שבה אירועים מטפלים בצ'ק-אין של אורחים. חלפו הימים של תורים ארוכים ותהליכים ידניים. עם מערכות מתקדמות אלו, מארגני אירועים יכולים לייעל את תהליך הצ'ק-אין ולהבטיח חוויה חלקה לאורחים שלהם.

לקריאת המאמר »