כמה עולה סידורי הושבה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

כמה עולה סידורי הושבהלסידורי הושבה יש תפקיד קריטי במהלך כל אירוע, בין אם מדובר על אירוע גדול או קטן. התפקיד החשוב דואג לכך שבעלי השמחה יהיו מרוכזים באירוע בלבד, ולא יהיו להם מחשבות אחרות בראש בנוגע למוזמנים, היכן הם ישבו והאם יש לכולם מקום, שלא נדבר על פתיחת שולחן נוסף. החברה לוקחת את האחריות על עצמה לאחר שהגיעו לסיכום בנוגע לכל הנהלים מול בעלי השמחה. ריכזנו עבורכם את כל המידע על כמה עולה סידורי הושבה, מהם סידורי הושבה ולמה הם קריטיים לכל אירוע. 

 

מהם סידורי הושבה?

יש חברות שתפקידן לתת לכם מענה באירוע כזה או אחר, בין אם מדובר על חתונה ובין אם מדובר על בר מצווה, בין אם מדובר על אירוע באולם אירועים ובין אם מדובר על אירוע בשטח פתוח. התפקיד של החברה הוא לתת מענה לכל הסדר הנדרש במהלך האירוע, שירות שאולם האירועים לא בהכרח נותן וגם אם כן, זה לאו דווקא משתלם לכם. סידורי הושבה הוא אחד מבין השירותים הניתנים במסגרת שירותי סידור והכנה לאירוע. 

לפני שניגע בנושא של כמה עולה סידורי הושבה, נסביר מה כולל התהליך. התהליך מצד החברה כולל סיוע של בני הזוג, על החברה להכיר את הפרטים החשובים ביותר בנוגע למוזמנים. לדוגמא, האם יש סכסוך משפחתי – במקרה כזה החברה לא תרצה למקם את המסוכסכים זה לצד זה כדי למנוע אי נעימות. כמו כן, החברה שומרת על הושבה בצורה נכונה לפי קבוצות, לפי גילאים ולפי קרבת המשפחה במטרה "להרים" את האירוע. אם הצעירים ישבו מאחורה והמבוגרים ישבו מקדימה, סביר להניח שרחבת הריקודים לא תהיה תוססת. 

אתם יכולים להסתכל על זה במבט מהצד, כשאתם באירוע מסודר היטב הצעירים ירקדו ברחבת הריקודים, ומבוגרים שלאו דווקא רוקדים לאורך כל האירוע יוכלו לצפות ולהצטרף. המטרה היא למנוע חוסר נעימות מצד האורחים, ולא רק כאשר מדובר על רחבת הריקודים אלא גם כאשר מדובר על הגעה והושבה באולם. מה יקרה אם לאחד המוזמנים אין מקום בשולחן של הקרובים שלו? המטרה של החברה היא למנוע מקרים כאלה וזאת על ידי שלושה שלבים: מיון, תרשים וחלוקה.

מה קורה במהלך האירוע?

במהלך האירוע יש לכם שתי אופציות, האופציה הראשונה היא לקחת שירות שהוא רק סידורי הושבה דיגיטלי. זאת אומרת שהחברה תמיין את סדר ההושבה לפי הפרטים שניתנו לה ומעבר לכך, החברה תדאג לסדר את ההושבה בצורה חסכונית לבעלי השמחה. זאת אומרת שהיא תמנע פתיחה של שולחנות מיותרים על ידי הושבה לפי קבוצות. הדוגמא הבולטת: חברי החתן והכלה, יש קבוצות של חברים מהצבא, מהלימודים, חברי ילדות – כל אלו יכולים לשבת בשולחן אחד ובכך נמנע פתיחת שולחן. 

האופציה השניה היא לקחת את השירות המלא. השירות המלא לא רק כולל סידורי הושבה באופן דיגיטלי, אלא החברה תהיה נוכחת באירוע. הנוכחות של החברה בא לידי ביטוי בצורה ויזואלית ויש חשיבות מאוד גדולה לכך, החברה מעניקה עמדת דיילות בכניסה שם כל האורחים מציגים את עצמם בפני הדיילות ומקבלים את הפרטים לגבי ההושבה שלהם. במהלך האירוע יש מנהלים שעוברים בין השולחן ומוודאים שכל מוזמן מצא את מקומו. אם יש כל מיני "תקלות" לא צפויות החברה יכולה לפתוח שולחן נוסף לאחר שהיא מיידעת את בעלי האירוע או את מי שאחראי מטעם בעלי האירוע על הסדר והארגון במהלך האירוע. 

 

כמה עולה סידורי הושבה – מערכת דיגיטלית

אחת האפשרויות שלכם היא לארגן את סידורי ההושבה באופן דיגיטלי. מה זה אומר? ישנן חברות המציעות לכם מערכת חכמה שמאפשרת לכם לתכנן ולנהל את האירוע שלכם בנוגע לתמונת המצב של המוזמנים. זאת לאחר כמובן שקיבלתם אישורי הגעה מכל המוזמנים. המערכת החכמה מראה לכם מבחינה ויזואלית את סידורי ההושבה לפי מיון שאתם מייצרים. התפקיד המרכזי של המערכת הוא לחסוך לכם בעלויות ואף תוכלו לשלוח אישורי הגעה דרך אותה מערכת. המערכת יכולה לשלוח לכל מוזמן את מקום הישיבה שלו עוד לפני תחילת האירוע, וכמובן שיש מערכות שדואגות לקבלת האינפורמציה בצורה נעימה ועיצוב מרהיב. שירות של מערכת כזה יכול להיות מתומחר פר מוזמן או עלות גלובלית. העלות נעה בין כמה עשרות אגורות למוזמן ועד כחצי שקל – בהתאם לחבילה בה בחרתם. 

כמה עולה סידורי הושבה – חבילה מלאה

החבילה מלאה כוללת לא רק סידורי הושבה, אלא גם כוללת עמדת דיילות ושירות כולל לאורך כל האירוע. בדרך כלל שירותים כאלה נעים בין 1,500 ש"ח ועד 3,000 ש"ח. עם זאת, יש אירועים גדולים במיוחד שיכולים להיות יקרים יותר ואף להגיע למעלה 10,000 ש"ח. המחיר תלוי בכמות המוזמנים ובהתאם למספר אנשי הצוות הנדרשים לאירוע. בדרך כלל לאירוע סטנדרטי נרצה שתי דיילות ומנהל. המחיר כולל עמדה, ועיצוב מרהיב וכמובן מערכת בה מופיעים כל הפרטים של המוזמנים. 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

DEVENT

מארגנים אירוע? התקדמו לעתיד! דרך חדשה להזמין את האורחים ולנהל את האירוע באפס מאמץ. אנחנו מציעים שירות מקצועי ואמין, שיחסוך לכם המון כסף וישאיר לכם זמן להשקיע בדברים החשובים באמת.

אז מה היה לנו בכתבה:

כמה עולה סידורי הושבה
מנהלת אירועים מחזיקה צ'ק ליסט אישורי הגעה

צ'ק ליסט אישורי הגעה – איך מתכננים אירוע מושלם?

ארגון אירוע יכול להיות משימה מרתיעה, עם פרטים רבים לניהול ולהבטיח שהכל יתנהל בצורה חלקה. היבט מכריע אחד בניהול אירועים הוא אישור הגעה וסידורי הישיבה למשתתפים. על ידי ביצוע צ'ק ליסט מקיף, את יכולים למזער לחץ ולהבטיח אירוע מוצלח.

לקריאת המאמר »
אישה מחזיקה ביד הזמנה לאירוע

הזמנה עם אישורי הגעה – הפתרון המושלם לכל אירוע

להזמנה עם אישורי הגעה תפקיד מכריע בהבטחת חוויה נעימה ומאורגנת לאורחי האירוע. הזמנות אלו משמשות כהוכחה לרישום ואישור הגעה ומספקות פרטים חשובים כגון תאריכי אירועים, מקום, וכל ההנחיות הנדרשות. על ידי הצגת הזמנה זו, האורחים יכולים לנווט בקלות באירוע ללא כל בלבול או עיכובים.

לקריאת המאמר »
מארגני אירוע עובדים על אישורי ההגעה לאירוע

אפליקציית אישורי הגעה – הדרך המושלמת לנהל את האירוע הבא

בעולם המהיר של האירועים, הבטחת חווית אירוח נעימה היא חיונית. כדי להשיג זאת, אולמות אירועים ומנהלי אירועים מחפשים ללא הרף פתרונות חדשניים לייעול הפעילות שלהם. פתרון אחד כזה שצובר פופולריות הוא אפליקציית אישורי ההגעה.

לקריאת המאמר »
מארגני אירוע עובדים על סידורי ההושבה לאורחים

מערכת אישורי הגעה לאורחים – המדריך המלא

מערכות אישורי הגעה חוללו מהפכה בדרך שבה אירועים מטפלים בצ'ק-אין של אורחים. חלפו הימים של תורים ארוכים ותהליכים ידניים. עם מערכות מתקדמות אלו, מארגני אירועים יכולים לייעל את תהליך הצ'ק-אין ולהבטיח חוויה חלקה לאורחים שלהם.

לקריאת המאמר »